Czekasz na swojego maleńkiego dzidziusia ?

A może jest już z Tobą ?

Pamiętaj, że pierwsze miesiące życia Twój maluszek spędza głównie w łóżeczku, z czego aż 16 godzin na dobę przeznaczy na sen. Dlatego bardzo ważne jest, aby zapewnić mu optymalne warunki, sprzyjające zdrowemu rozwojowi. Nie zapomnij zatem o przytulnej kołderce i wygodnej podusi.

BB

to nowa marka stworzona przez nas w trosce o zdrowy sen maluchów…

Dlaczego odnieśliśmy sukces?

Jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród producentów branży tekstylnej w Polsce i dobrze znamy potrzeby małych i dużych śpiochów. Przez wszystkie lata naszej działalności, z nieprzerwaną pasją, testowaliśmy nowe rozwiązania i technologie produkcji wypełnień pościelowych oraz wprowadzaliśmy na rynek nowe kolekcje pościeli, zawsze dbając o najwyższą jakość, aby dać Tobie i Twojemu dziecku luksus, na jaki zasługujecie.

Nie boimy się wyzwań i innowacyjnych rozwiązań i dlatego dziś, jak żaden inny producent w branży, możemy poszczycić się jednoczesnym posiadaniem licencji na używanie tak wielu znanych marek. Nasza włóknina poliestrowa jest ceniona przez najbardziej wymagających, bo sprawia, że sofy, krzesła i materace są jeszcze bardziej sprężyste i komfortowe, a nasza pościel z wypełnieniem puchowym zdobyła uznanie nawet w Japonii.

Poldaun to nie tylko hale produkcyjne wyposażone w profesjonalne linie technologiczne, ale przede wszystkim zespół ambitnych, kreatywnych i pełnych energii ludzi.

Potrafimy cieszyć się życiem i czerpać z niego to co najlepsze. Właśnie dlatego każdy z nas ma już kołdrę i poduszkę z firmowej kolekcji i kiedy rano budzimy się w naszej pościeli, jeszcze przed poranną kawą, czujemy, że …

… dzisiaj będzie dobry dzień.

bgi-vitamed

Fakty z historii

Firma POLDAUN została założona w 1989 roku. Od początku jej istnienia priorytetem zarządu było stosowanie najwyższej jakości surowców oraz inwestowanie w nowoczesne linie technologiczne. Pozwoliło to na szybkie osiągniecie pozycji wiarygodnego dostawcy puchu i pierza na bardzo wymagające rynki Japonii i krajów europejskich.

W chwili powstawania firmy założono, iż docelowo zostanie uruchomiona produkcja poduszek i kołder. Plany te zostały zrealizowane – w 1993 r. uruchomiono pierwszą szwalnię. Rozpoczęto produkcję kołder i poduszek z wypełnieniem naturalnym i syntetycznym, która trwa do dzisiaj. Stopniowo rozbudowywano i wyposażano przedsiębiorstwo w specjalistyczny park maszynowy.

W 1999 roku POLDAUN, jako jedyna w Polsce firma produkująca kołdry i poduszki, został zaproszony do współpracy przez międzynarodowy koncern chemiczno–badawczy – DuPont (obecnie AdvanSA), którego rozwiązania technologiczne stosowane są w wielu gałęziach przemysłu i nauki, między innymi w medycynie, biotechnologii, genetyce i mikrobiologii. Na licencji AdvanSA do dziś produkujemy najwyższej jakości wyroby pościelowe z nowoczesnych włókien syntetycznych.

W roku 2002 POLDAUN uruchomił nowe linie technologiczne do produkcji włóknin poliestrowych termozgrzewalnych. Włókniny są wykorzystywane jako wypełnienia do kołder, materaców, śpiworów jak również w przemyśle meblarskim.

W roku 2006 rozpoczęto produkcję granulatu silikonowanego FILLBALL wykorzystywanego jako wypełnienie poduszek, w tym także poduch meblowych.

about-sephia06 about-sephia05 about-sephia04 about-sephia03 about-sephia02 about-sephia01

POLDAUN dziś

Obecnie POLDAUN jest czołowym w Polsce producentem wyrobów pościelowych, jak również wypełnień pościelowych i meblowych. Posiada dwie szwalnie i trzy wydziały produkcji surowca, wyposażone m.in. w komputerowo sterowane maszyny pikujące, specjalistyczną linię technologiczną do przerobu puchu i pierza oraz maszyny i urządzenia do przerobu poliestru. Aktualnie w przedsiębiorstwie zatrudnionych jest ponad 50 osób.

Firma wciąż się rozwija i dostosowując się do rosnących oczekiwań klientów zdobywa nowe rynki, zwiększając tym samym sprzedaż swoich wyrobów zarówno w kraju, jak i za granicą.

Nasze produkty dostarczamy do hoteli, szpitali, ośrodków wypoczynkowych, hurtowni tekstylnych i specjalistycznych salonów pościelowych, a także producentów pościeli, mebli tapicerowanych i materaców.

Jesteśmy stabilnym podmiotem gospodarczym, a także wiarygodnym i cenionym partnerem, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia otrzymane w ciągu dwudziestoletniej działalności, wśród nich Gazele Biznesu przyznawane corocznie od 2007 roku.

company-overview

Facebook